Zvětšil bych o dost brány

Autor: | Datum: 22.10.2014 - 07:27 | Zhlédnuto: 1456x

Zdeněk Medula

Zvětšil bych o dost brány

1)      Co očekáváš od první sezony v RHL?

Jsem rád, že jsme do ligy vstoupili, začátek bude určitě hodně těžký, čekají nás dobří soupeři. Ale věřím, že právě díky konfrontaci s lepšími týmy nabereme zkušenosti a časem se jim vyrovnáme. Když budeme furt makat na 100% věřím, že se nám to časem podaří a budeme hrát v lize důstojnou roli.

2)      Jak si se dostal do týmu HC MOTORFANS?

Myslím že jsem na FB zahlédl, že existuje tým HC Motorfans a že se scházejí k tréninkům. Z budějckých skalních fandů znám dobře Vrbiče (Martin Vrba), tak jsem se ho zeptal ať mi zjistí jestli se můžu přidat no a ten zjistil že můžu kluci mě bezvadně přijali mezi sebe za což jim děkuju a tak jsem tady.

3)      Na jakém místě v tabulce RHL se bude pohybovat tým HC MOTORFANS?

No nebudeme si nic nalhávat, v téhle sezóně budeme sbírat hlavně zkušenosti a budeme rádi za každý příznivý výsledek. Mé přání je, abychom z každého zápasu odcházeli s tím, že jsme pro dobrý výsledek udělali vše co je v našich silách.

4)      Od kolika let hraješ hokej?

Hokej jsem nikdy závodně nehrál, ale samozřejmě jsem ještě z té dobré generace, která trávila hodně času sportováním. Takže kdykoliv zamrzl někde rybník, byl jsem tam s klukama hned. Pomatuju si, že u nás na vsi v Kališťích u Lipí, jsme klidně na led přišli v 9 ráno, odpoledne si jen odskočili na oběd a pak jsme ještě v 7 večer mydlili pod lampou dál, takže asi tak.

5)      Kdo byl tvým vzorem?

Jednoznačně ruská raketa Pavel Bure.

6)      Zážitek, na který nikdy nezapomeneš?

Díky našemu nároďáku je jich opravdu hodně samozřejmě jako u všech je to Nagano. A pak vyrovnání Karla Rachůnka proti Švédům takřka v posledních sekundy zápasu, přineslo hodně velký nával euforie.

7)      Jaký post zastáváš v týmu?

Útočník

8)      Nechtěl bys třeba zkusit roli brankáře?

Ani náhodou (smích)

9)      Co by si změnil v hokejových pravidlech?

Zvětšil bych o dost branky (smích)

10)    Kdo je tvým největším fanouškem?

Občas se mě někdo z rodiny ze slušnosti zeptá, jak jsme hráli

11)    Oblíbené jídlo a pití?

Hovězí steak polokrvavej a k pití Cola

12)    Pivo budějcké nebo plzeňské?

Pivo vůbec nepiju, dávám přednost bílému vínu, nebo red bullu s vodkou je taky super, ale s tím nemám moc dobrý zkušenosti (smích)

13)    Jaké jsou tvé záliby?

Sport hlavně fotbal a hokej, mimo ty sportovní posezení s přáteli válení se u vody, když je hezky, filmy a x-box 360

14)    Přítelkyně nebo manželka?

Singl, takže se holky nestyďte napsat (smích)