Potěšit fanoušky předvedenou hrou

Autor: | Datum: 29.10.2014 - 08:47 | Zhlédnuto: 1467x

Radek Polena

Potěšit fanoušky předvedenou hrou

1)      Co očekáváš od první sezony v RHL?

Vzhledem k tomu, že je to naše první sezona, tak neočekávám, že by jsme se pohybovali v klidných vodách středu tabulky nebo dokonce v horních patrech. Ale od nás od všech očekávám maximální nasazení a obětavost, aby jsme byli minimálně důstojným soupeřem. Jakýkoliv zisk bodů nebo případný posun tabulkou výš, bude příjemný bonus. Myslím si, že cílem téhle sezony by pro nás mělo být nabrat zkušenosti a otrkat se v ostrých zápasech.

2)     Jak si se dostal do týmu HC MOTORFANS?

Před pár lety jsme se několikrát do roka sešli s kamarády z Fanklubu a hráli hokej mezi sebou. Když se loni skládal tým HC MOTORFANS jako koncový hráč jsem byl jasnou volbou.

pozn. autora: Koncový hráč je ten, u kterého skončí každá akce

3)      Na jakém místě v tabulce RHL se bude pohybovat tým HC MOTORFANS?

Tuhle sezonu není umístění důležité. Hlavně aby jsme se hokejem bavili, sbírali zkušenosti a v ideálním případě potěšili fanoušky předvedenou hrou.

4)      Od kolika let hraješ hokej?

Jako dítě na zamrzlým rybníku, pak byla nějaký čas pauza a teď začínám třetí sezonu na zimáku.

5)      Kdo byl tvým vzorem?

Nemám vyloženě nějaký vzor. Ale uznávám lidi co něčeho dosáhli vlastním odhodláním a hlavně férově.

6)      Zážitek, na který nikdy nezapomeneš?

Pokud by to mělo být po hokejové stránce, tak určitě Nagano a následný Zlatý hattrick a úspěšné sezóny Motoru po návratu z pralesa.

7)      Jaký post zastáváš v týmu?

Kam mě postaví tam hraju, ale většinou je to křídlo.

8)      Nechtěl bys třeba dělat brankáře?

Nemám rád pozornost a to gólman má vždy, ať se daří nebo ne. Takže děkuji, nechtěl.

9)      Co by si změnil v hokejových pravidlech?

Nevím, nenapadá mě nic, co by potřebovalo nutně změnu. Zatím nemůžu přijít na chuť hybridnímu icingu.

10)  Kdo je tvým největším fanouškem?

Každý, kdo má rád krásné hokejové akce, přesnou střelbu a tvrdé střety (smích)

11)  Oblíbené jídlo a pití?

Těch jídel je. Spíš neoblíbené, segedín. A oblíbené pití? Dobrá káva a teď začínám přicházet na chuť whiskey.

12)  Pivo budějcké nebo plzeňské?

Budvar

13)  Jaké jsou tvé záliby?

Sport všeobecně, filmy a potápění.

14)  Přítelkyně nebo manželka?

Čerstvě přítelkyně