Nejraději se motám na pravém křídle

Autor: | Datum: 5.11.2014 - 10:58 | Zhlédnuto: 1478x

Ladislav Škarda

Nejraději se motám na pravém křídle

1)     Co očekáváš od první sezony v RHL?

Od první sezony očekávám, hodně těžkých zápasů, ve kterých se snad úplně neztratíme a nějaké body uděláme. Většina z nás hokej závodně nikdy nehrála a tak musíme hlavně makat na tréninku a doufat že se to odrazí i v zápasech.

2)     Jak si se dostal do týmu HC MOTORFANS?

K HC Motorfans jsem se dostal přes kamaráda a kolegu Martina Bícu, který začal chodit na tréninky a pak se mě zeptal, jestli se nechci přidat a tak jsem dorazil na zápas s Kostelcem (o kterém bych nerad mluvil) a poté začal pravidelně chodit na tréninky.

3)      Na jakém místě v tabulce RHL se bude pohybovat tým HC MOTORFANS?

Jelikož jsem viděl v akci jen dva týmy z celé soutěže, tak můžu těžko předpovídat, jak jsou na tom proti nám ostatní, ale doufám, že ostudu neuděláme a nějaké zápasy vyhrajeme.

4)      Od kolika let hraješ hokej?

Když nepočítám plácání na rybníku u nás za barákem, tak asi čtvrtý rok. Ještě před Motorfans jsem chodil pravidelně hrát s jednou partou v Jindřichově Hradci.

5)      Kdo byl tvým vzorem?

Vždycky jsem obdivoval Pavla Bureho, jeho rychlost technika a střela prostě neměla chybu. Z aktivních hokejistů je to určitě Jarda Jágr, protože to co ve svém věku dokáže a jak tvrdě trénuje, to je příklad asi pro všechny co se někdy sklouzli po ledu!

6)      Zážitek, na který nikdy nezapomeneš?

Jako pro diváka, bylo pro mě největším zážitkem, finále KHL ve vyprodané O2 Aréně. Jako hráče mě doufám největší zážitek teprve čeká.

7)      Jaký post zastáváš v týmu?

Nejraději se motám na pravém křídle (smích)

8)      Nechtěl bys třeba dělat brankáře?

Tak to by sem opravdu nechtěl, ani mě to nikdy nelákalo, vždycky mě to táhlo do útoku.

9)      Co by si změnil v hokejových pravidlech?

Určitě by sem změnil rozměry hřiště, tak jako to je v NHL hokej by byl hned atraktivnější.

10)  Kdo je tvým největším fanouškem?

Tak to je určitě kamarádka Dana, protože ta mě podpoří vždycky a nejen ve sportu.

11)  Oblíbené jídlo a pití?

Nejraději si dám dobře udělaný steak, českou kuchyni nebo to co vyrobím na grilu. Piju rád pivo, Mojito (vlastní výroby) a celkově míchané nápoje.

12)  Pivo budějcké nebo plzeňské?

Určitě plzeňské, po budějckém by mi druhý den praskla hlava (smích)

13)  Jaké jsou tvé záliby?

Především je to sport, kromě hokeje ještě florbal a hokejbal, rád zajdu na squash nebo vyrazím ven na bruslích.

14)  Přítelkyně nebo manželka?

V současné chvíli ani jedno, ale nebráním se ničemu (smích)