MISS FANYNKA RHL 2014 - Kateřina Bírová (HC Motorfans)

Autor: | Datum: 2.12.2014 - 00:00 | Zhlédnuto: 1483x

Kateřina Bírová (MISS FANYNKA RHL 2014)

MISS FANYNKA RHL 2014 - Kateřina Bírová (HC Motorfans)
  1. Stala si se premiérovou vítězkou soutěže MISS FANYNKA RHL 2014 s celkovým počtem 5537 bodů, jaký je to pocit?

Jsem z toho počtu bodů hodně překvapená. S Verčou Machů jsme se střídaly o první místo, bylo to celkem vyrovnané. Kdyby Motor neměl tolik fanoušků, tak věřím tomu, že na tento rozhovor odpovídá Verča.

2. Vyhrála si ceny jako „MISS FANYNKA RHL“ 1) Poukaz na zhotovení ateliérových fotografií, 2) Možnost přihlásit se na Last Minute Casting CZECH BEAUTY 2015, 3) Zdarma vstupenku pro dvě osoby na finálový večer CZECH BEAUTY 2015 a od „JIHOČESKÉ TV“ 1) Tričko, 2) Poukaz na pronájem 10 h sportovní haly HCP o víkendu. Jak s cenou naložíš?

Ceny jsou nádherné. Poukázku na zhotovení ateliérových fotografií určitě využiju.
    Na casting nevím zda se přihlásím... To si ještě musím promyslet. Na finálový večer se určitě pojedu podívat.
    V tričku budu nejspíš spát. Nooo 10 hodin sportovní haly to je sakra dost. Chtěla bych věnovat hodinu volejbalistům Jihostroje, hokejistům Motoru a Motorfans a zbylích sedm hodin mezi lidi, kteří mě už požádali, nebo teprve požádají (smích..)

3. Jak si se dozvěděla o této soutěži?

O soutěži jsem se dozvěděla v kotli na hokeji a pak i na FB.

4. Je známo, že fandíš Motoru, ale co HC Motorfans? Byla si už na nějakém jejich zápasu?

Fandím jak Motoru, tak HC Motorfans. Bohužel na žádný zápas Motorfans jsem se ještě nedostala, ale určitě v brzké době pojedu a nějaký navštívím.

5. HC Motorfans v letošní sezoně zažívá premiéru v soutěžních utkáních, co bys jim popřála do dalších bojů?

HC Motorfans určitě přeji hodně štěstí v utkáních.

6. Pro HC Motorfans si vyhrála hodnotné ceny, mohli by tě pozvat na večeři, přijala by si pozvání?

Tak určitě bych přijala pozvání na večeři. Ty žebírka jsou hodně lákavá.

7. Můžeš nám prozradit něco o sobě? Kolik je ti let? Tvé aktuální zaměstnání či škola?

Něco o sobě..... Kdo mě zná, tak ví. Je mi 23 let a aktuálně pracuji v mateřské škole.

8. Zájmy a koníčky?

Mezi zájmy hlavně řadím filmy, výlety a přátele.
    Koníčků mám spoustu, mezi hlavní bych zařadila fandění Motoru, jízda na longboardu a in-line bruslení.

9. Co máš ráda a co naopak nesnášíš?

Mám ráda dobré jídlo a to hlavně maso.... Také muziku, pohádky a ráda řídím jakékoliv auto.

Mimo jiné :
    Jmenuji se Bírová, ale pivo nepiju.
    Fandím Motoru, ale benzín mi smrdí.
    Nesnáším Mountfield, ale rodiče se jmenují Trávníčkovi ... Ještě že je taťka Jiří a ne Béďa (smích..)

10. Kdo je tvůj oblíbený hráč?

Jeeeee těch je moooc...

11. S kým by si šla ráda na večeři a s kým naopak vůbec?!

Na večeři bych šla s Vlaďkou Hněvkovskou, také fanynkou Motoru.
    Nikdy bych nešla s Mauntfílďákem (smích..)

12. Zlobí tě „tvé“ děti ve školce?

Každý zlobí v rámci možností, jak děti, tak my dospělí.

13. Přítel nebo manžel?

Bez komentáře.

14. Blíží se vánoce, co by se ti líbilo najít pod stromečkem?

Chtěla bych, aby byli Všichni na světě zdraví a šťastní.