Rozhovor s nejvěrnějším fanouškem HC Motorfans

Autor: | Datum: 5.12.2014 - 11:56 | Zhlédnuto: 1348x

Robert "Robíňo" Stifter

Rozhovor s nejvěrnějším fanouškem HC Motorfans

1)   Kluci z HC Motorfans říkají, že seš opravdu věrným fanouškem, i když se jim hodně nedaří. Vidíš to tak i ty?

Vidím to stejně. A dodám, že správný věrný fanoušek podporuje svůj klub, i když se mu nedaří.

2)   Jak si se dozvěděl vůbec o týmu HC Motorfans?

Určitě to bylo od Machyho (Jan Mácha) nebo Hodiho (Petr Hoďánek).

3)   Poradil by si jim něco? Třeba jak zlepšit ofenzívu?

Hlavně být trpělivý a jít od zápasu k zápasu. Jinak je vždy samozřejmě co zlepšovat!

4)   A co třeba v defenzivě?

Tam mi kolikrát chybí organizovanost a lepší obsazování soupeře. V posledním zápase fungovala obrana skoro po celý zápas velmi dobře a od prvního zápasu tam je vidět obrovský kus práce.

5)   Co ty a hokej? Seš fanoušek, ale co si zkusit zahrát?

Nebránil bych se tomu, ale nevím jestli bych se vůbec udržel na bruslích, na těch jsem stál naposledy asi před 15 lety (smích..).

6)   Vyber tři hráče, kteří podle tebe jsou tahouny nebo opory týmu HC Motorfans?

Jednoznačně Venca Radouch, pak se mi hodně líbí hra Aleše Paveli ml. a třetího vybírám Jardu Hrdličku.

7)   HC Motorfans v letošní sezoně zažívá premiéru v soutěžních utkáních, co bys jim popřál do dalších bojů?

Především trpělivost, minimum zranění a hlavně nějaké to vítězství!

8)   Řekni nám něco o sobě. Kolik je ti let? Práce nebo škola?

To je otázka jak někde v soutěži typu AZ Kvíz nebo Riskuj! (smích) Tak jenom stručně, 25 let a nyní bez zaměstnání.

9)    Zájmy a koníčky?

Všeobecně sport, hudba, filmy, ženy a kalby s kamarády! (smích)

10)  Co máš rád a co naopak nesnášíš?

Dobrý jídlo, pivo, zábavu a upřímný lidi. Co nesnáším? Hnusný jídlo, hnusný pivo a lidi co lžou a přetvařují se!

11)  Kdo je tvůj oblíbený hráč?

Tady volím jednoznačně Pavla Datsyuka z Detroitu! Tohohle hráče by chtěl mít v mužstvu každý trenér. Je to hráč, který je fantastický na obou stranách kluziště a je to jeden z nejšikovnějších hráčů.

12)  S kým by si šel rád na večeři a s kým naopak vůbec?!

To je těžká otázka…nebránil bych se večeři s herečkou Drew Barrymore. S kým bych nešel? S člověkem, který je nudný! (smích)

13)  Přítelkyně nebo manželka?

Ani jedno…

14)  Blíží se vánoce, co by se ti líbilo najít pod stromečkem?

Hodně dárků! (smích) Ne, teď vážně…mě bude stačit, když se u stromečku sejdeme s rodinou. To je ten největší dárek!