Mým vzorem je můj táta

Autor: | Datum: 18.10.2014 - 08:21 | Zhlédnuto: 1133x

Martin Bíca

Mým vzorem je můj táta

1)   Co očekáváš od první sezony v RHL?

Vzhledem k tomu, že jsme tým složený převážně z nadšenců a opravdových amatérů, bude to určitě složitá sezóna plná nelichotivých výsledků. Musíme poctivě trénovat, jít do zápasů na 100% a dávat si postupné cíle. Tedy minimalizovat inkasované góly, nějaké góly rozdat a doufejme i některé zápasy dotáhnout do vítězného konce. Bude to ale dlouhá a trnitá cesta.

2)   Jak si se dostal do týmu HC MOTORFANS?

Jelikož sedávám na hokeji vedle Ježoura (Jan Ježek), tak jsem se loni dozvěděl o trénincích fanoušků. Šel jsem se tedy na jeden z prvních podívat a viděl jsem, že bych to mohl zkusit. První trénink jsem absolvoval ještě bez výstroje, ale během pár týdnů jsem všechno obstaral a od té doby chodím pravidelně.

3)   Na jakém místě v tabulce RHL se bude pohybovat tým HC MOTORFANS?

Na tuhle otázku bych nerad odpovídal. Kde budeme v tabulce, není vůbec důležité. Důležité je, aby se naše hra podobala hokeji a stále jsme se herně zlepšovali. Potom nás to bude bavit a výsledky se dostaví.

4)    Od kolika let hraješ hokej?

Dětské zimy u babičky na rybníku ani nemá smysl počítat, takže hraju vlastně rok, od 28 let.

5)    Kdo byl tvým vzorem?

Mým vzorem je určitě můj táta. Sice to není žádný slavný hokejista a hrál v mládí tuším ve Křemži, ale od mala mám pocit, že na co sáhne, to mu jde. A nejen v hokeji.

6)    Zážitek, na který nikdy nezapomeneš?

Na ten teprve čekám a měl by brzy přijít

7)    Jaký post zastáváš v týmu?

Myslel jsem si, že pravé křídlo, ale při posledním přípravném zápase na mě vyšel centr. Tak nevím,

ale hlavně jsem „zase chytrým“ diskusním oponentem, tenhle post mi nikdo nevezme (smích)

8)   Nechtěl bys třeba dělat brankáře?

Mít výstroj, tak bych to bezpochyby zkusil. Těžko soudit, jak by to dopadlo. Možná bych tu výstroj ani neunesl.

9)   Co by si změnil v hokejových pravidlech?

V pravidlech hokeje asi nic, ale v českém hokejovém rybníčku bych ihned zrušil tabulkové odstupné. Je to nesmysl a zhouba pro spoustu hráčů.

10)   Kdo je tvým největším fanouškem?

Bezpochyby manželka. Vždycky když jdu na hokej, tak mě vyprovází se slovy: „ukaž jim to taťko“ (smích)

11)   Oblíbené jídlo a pití?

Kuře na pórku od manželky a k pití si dávám džusy mnoha druhů.

12)   Pivo budějcké nebo plzeňské?

Plzeňské pivo? To neznám. Budu to muset ochutnat. Budvar jednoznačně ano, ale dávám si ho za odměnu, takže velmi sporadicky.

13)   Jaké jsou tvé záliby?

Každou chvíli mám zálibu v něčem jiném, ale největší asi rallye, auto, fotografie, počítač, florbal, kolo.

14)   Přítelkyně nebo manželka?

Viz odpověď 10 (manželka)