Miss fanynka RHL 2014

Autor: | Datum: 29.9.2014 - 00:00 | Zhlédnuto: 1438x

Má váš hokejový tým pohledné fanynky? Pošlete jejich foto a získejte pro váš tým hodnotné ceny!

Pravidla soutěže "Miss fanynka RHL 2014":

1. Zaslat reálné foto (ne fotomontáž) vybraných fanynek s klubovým předmětem (dres, minidres, vlaječka, atd.) nejpozději do uzávěrky příjmu fotografií 20.10.2014 na email: info@hc-pouzar.cz, kde bude v textu emailu uvedeno: Název týmu, Jméno a Příjmení faninky a její souhlas s použitím fotografie pro propagační účely RHL. Za každý tým mohou soutěžit maximálně 3 fanynky, tj.  3 fotografie. Vulgární fotografie budou po identifikaci vyřazeny. Fanynka musí být oblečena a to minimálně v kompletním spodním prádle.

2. Foto musí byt ve formatu obrázku s příponou např. jpg, gif, atd; minimální rozměr 400x400 pix. (poměr stran není podmínkou)

3. Po uzávěrce příjmu fotografií budou soutěžní fotografie fanynek zveřejněny k hlasování v otevřené webové anketě, která bude ukončena 30.11.2014.

4. Vítězná fanynka soutěže vyhraje pro svůj tým:
Poukaz na pronájem jedné hodiny ledové plochy /  www.hc-pouzar.cz
Poukaz na třicetilitrový soudek Ležáku Dudák 11° /  www.pivovar-strakonice.cz
Poukaz na 3kg marinovaných vepřových žebírek / Hokejová restaurace Pouzar
Poukaz na výrobu klubových předmětů  / www.stevesport.cz
Poukaz na provoz jednoho roku hokejových klubových www stránek / www.crnet.cz

a zároveň vyhraje pro sebePoukaz na zhotovení ateliérových fotografií / www.trigaphoto.cz